VIDEÓK

NKA Universitas PEAC - Nesibe Aydin Európa Kupa mérkőzés összefoglalója

Három pontnyi vendégelőnnyel zárult az Európa Kupa play off első mérkőzése, úgy, hogy a török élgárda ellen mínusz 16 pontról sikerült felállnunk, a harmadik negyedben mindössze hat pontot engedélyeztünk a Nesibe Aydinnak. A negyedik negyedben a vezetést is megszereztük és végül egy labdás mérkőzést játszottunk a törökökkel.
NKA Universitas PEAC - Ludovika FCSM Csata mérkőzés összefoglalója

2021. december 5-én fontos győzelmet arattunk, ezzel megszilárdítottuk harmadik helyünket a bajnoki tabellán.
NKA Universitas PEAC - Bellona Kayseri mérkőzés összefoglalója

Fontos győzelmet arattunk az Európa Kupában a török Bellona Kayseri ellen. A 80-74 arányban megnyert találkozóval hatalmas lépést tettünk a csoportunkból való továbbjutás felé.
NKA Universitas PEAC - Sopron Basket mérkőzés összefoglalója

November 20-án a magyar bajnokot fogadtuk a Lauber Dezső Sportcsarnokban. A meglepetés elmaradt, csak időnként tudtuk tartani a lépést Határ Bernadettékkel, így a vége 83-58-as soproni győzelem lett.
NKA UNIVERSITAS PEAC - NESIBE AYDIN mérkőzés összefoglalója

Hazai pályán továbbra is veretlenek vagyunk, szerda este egy fantasztikus hangulatú összecsapáson a török Nesibe Aydin együttesét győztük le 78-66 arányban.
NKA UNIVERSITAS PEAC - BKG-PRIMA Szigetszentmiklós mérkőzés összefoglalója

Ha fáradtan is, de behúztuk a kötelező győzelmet az újonc BKG-PRIMA Szigetszentmiklós ellen, így továbbra is veretlenül állunk a bajnokságban.
NKA UNIVERSITAS PEAC - NEVE DAVID RAMLA Európa Kupa mérkőzés összefoglalója

Utoljára 2017. novemberében tudott nyerni Európa Kupa csoportmeccset csapatunk, amely majd négy év után egy nagy győzelemmel indította az idei főtáblát. Videós visszatekintőnkben egy csokorra valót hoztunk a legszebb jelenetekből a Ramla elleni diadalból.
NKA UNIVERSITAS PEAC - PINKK PÉCSI 424 mérkőzés összefoglalója

Újabb győzelmet arattunk a bajnokságban, 86-51 arányban nyertünk a PINKK ellen. Triplák, ziccerek, büntetők - legszebb jelenetek a mérkőzésről.
NKA UNIVERSITAS PEAC - DVTK mérkőzés összefoglalója

Egy nem mindennapi izgalmakat, végjátékot és küzdelmet hozó találkozón hosszabbításban győztük le 84-78-ra a nagy riválist DVTK-t
NKA UNIVERSITAS PEAC - ELTE BEAC Újbuda mérkőzés összefoglalója

Nagy küzdelemben tudtuk csak felülmúlni az ELTE BEAC Újbuda együttesét, amely ellen 84-78 arányban győztünk Pécsett a bajnokság második fordulójában.
NKA UNIVERSITAS - NIKI LEFKADAS mérkőzés összefoglalója

Lepattanók, kosarak, gólpasszok, hangulatképek a görögök elleni Európa Kupa selejtező visszavágó mérkőzéséről