NKA Universitas PEAC - Beroe Európa Kupa mérkőzés összefoglalója

Videós összefoglaló a negyedik Európa Kupa győzelmünkről!
NKA Universitas PEAC v Beroe

Watch the Regular Season game between NKA Universitas PEAC and Beroe at the EuroCup Women 2022-23.
NKA Universitas PEAC - Elitzur Landco Ramla mérkőzés összefoglalója

Remek hangulatú mérkőzésen, extra harmadik negyedbeli teljesítményével győzte le csapatunk nagy különbséggel az Elitzur Landco Ramla együttesét az Európa Kupában.
NKA Universitas PEAC - BKG-PRIMA Natura Szigetszentmiklós mérkőzés összefoglalója

BKG-PRIMA Natura Szigetszentmiklós elleni mérkőzésünk videós összefoglalója, pontok, büntetők és lepattanók hat percben
NKA Universitas PEAC - VBW CEKK Cegléd mérkőzés összefoglaló

Egy végletekig kiélezett végjátékot hozó, izgalmas mérkőzésen sikerült kiharcolni a negyedik bajnoki sikerünket! Videós összefoglalónkban a legszebb jelenetek, köztük a győzelmet jelentő találat is Kiss Virágtól.
NKA Universitas PEAC - PINKK Pécsi 424 mérkőzés összefoglalója

Jó hangulatú mérkőzésen győzelem az első hazain, íme videós összefoglalónk a PINKK Pécsi 424 elleni mérkőzésről!
NKA Universitas PEAC - DVTK bronzcsata összefoglalója (1. mérk.)

A bronzéremért zajló párharc első felvonását megnyerte Csirke Ferenc együttese, amely már csak egy lépésre van az éremszerzéstől! A legszebb jelenetekkel és interjúkkal tarkított videós összefoglalónk a péntek esti mérkőzésről.
NKA Universitas PEAC - Atomerőmű KSC Szekszárd mérkőzés összefoglalója

Itt a videós összefoglaló a szombat esti bravúros mérkőzésről! Nagy csatában, óriási szívvel győztük le az Atomerőmű KSC Szekszárd csapatát, ezzel miénk az alapszakasz harmadik helye!
NKA Universitas PEAC - VBW CEKK Cegléd mérkőzés összefoglalója

Csapatunk az alapszakasz utolsó előtti mérkőzésén 80-66-ra legyőzte a VBW CEKK Cegléd együttesét.
NKA Universitas PEAC - Uni Győr MÉLY-ÚT mérkőzés összefoglalója

Hosszú idő után ismét a Lauberben léphetett pályára csapatunk és nyert meg egy fontos rangadót a közvetlen rivális Győr ellen. Összefoglalónkban szebbnél szebb kosarak és a meccs végi interjúk!
NKA UNIVERSITAS PEAC - VASAS AKADÉMIA mérkőzés összefoglalója

A 2022-es esztendő első hazai mérkőzésén a Vasas Akadémiát fogadtuk, amelyet 87-73-ra legyőztünk. Kosarak, lepattanók, riportok az összefoglalóban.
NKA Universitas PEAC - TFSE-MTK mérkőzés összefoglalója

A 2021-es esztendő utolsó hazai fellépésén a TFSE-MTK csapatát fogadtuk, amelyet egy döcögösebb kezdés után magabiztosan, 88-61 arányban legyőztünk. Videós összefoglalónkban a legszebb jeleneteken felül megszólal Csirke Ferenc, csapatunk vezetőedzője,Wentzel Nóra és Kiss Virág.