NKA Universitas PEAC v Niki Lefkadas | Full Game - EuroCup Women 2021-22 Qualifiers 2nd leg

Watch the Qualifiers game between NKA Universitas PEAC and Niki Lefkadas for the EuroCup Women 2021-22 season!
Niki Lefkadas v NKA Universitas PEAC | Full Game - EuroCup Women 2021-22 Qualifiers 1st leg

Watch the Qualifiers game between Niki Lefkadas and NKA Universitas PEAC for the EuroCup Women 2021-22 season!
PEAC-PÉCS - PINKK Pécsi 424 mérkőzés összefoglalója

Hatodik felkészülési mérkőzésünket a PINKK Pécsi 424 ellen vívtuk a Lauber Dezső Sportcsarnokban. A találkozó 82-69-es PEAC-PÉCS sikerrel zárult.
TFSE-MTK - PEAC-PÉCS mérkőzés összefoglalója

Egy hosszú, küzdelmes és nehézségekkel teli szezon végéhez értünk, a TFSE-MTK ellen aratott második győzelmünkkel hetedik helyen zártuk a bajnokságot.
PEAC-PÉCS - TFSE-MTK mérkőzés összefoglalója

Összefoglaló a hetedik helyért folyó párharc pécsi mérkőzéséről, ahol a TFSE-MTK ellen szoros mérkőzésen nyertünk Nikola Dudásová utolsó pillanatokban dobott kosarával.
PEAC-PÉCS - Vasas Akadémia (harmadik) mérkőzés összefoglalója

A szezon végére alaposan megfogyatkozott csapatunk nem bírt a harmadik mérkőzésen sem a Vasas Akadémiával, így a párharcot 2-1-re a pasarétiek nyerték.
PEAC-PÉCS - Vasas Akadémia mérkőzés összefoglalója

Hiányzók, sérülés, kipontozódás, fordulatok mérkőzése. Drámai végjátékban sikerült megnyerni a Vasas Akadémia elleni párharc első mérkőzését 71-68 arányban.
PEAC-PÉCS - Aluinvent DVTK negyeddöntő mérkőzés összefoglalója

Hatalmas csatában, tíz pontos vezetésünkről drámai végjátékban maradtunk alul a bajnoki negyeddöntő egyetlen mérkőzésén.
LUDOVIKA FCSM CSATA - PEAC-PÉCS mérkőzés összefoglalója

Triplák, duplák, lepattanók, jelenetek az alapszakasz utolsó, győzelemmel záruló mérkőzéséről, a Ludovika Arénából
VBW CEKK Cegléd - PEAC-PÉCS MK negyeddöntő mérkőzés összefoglalója

A lefújás drámai pillanatait követően 53-52-es győzelmünknek örülhettünk, ezzel bejutottunk a Magyar Kupa elődöntőjébe
PINKK Pécsi 424 - PEAC-PÉCS mérkőzés összefoglalója

Végig kézben tartottuk a szombat éjjelbe nyúló kozármislenyi derbit a PINKK Pécsi 424 ellen, és megszereztük tizedik győzelmünket, ami biztos play-offba jutást jelent számunkra, két fordulóval az alapszakasz vége előtt.