VIDEÓK

NKA Universitas Pécs - DVTK Hun-Therm bajnoki mérkőzés összefoglalója

Igazi rangadó hangulat és végletekig kiélezett küzdelem jellemezte a szombat esti NKA Universitas Pécs - DVTK Hun-Therm találkozót. Videós összefoglalónk a mérkőzésről.
NKA Universitas Pécs - TARR KSC Szekszárd mérkőzés összefoglalója

A szekszárdiak nyerték szombaton a szomszédvári rangadót, videós összefoglalónk a mérkőzésről.
NKA Universitas Pécs - Melikgazi Kayseri Európa Kupa mérkőzés összefoglalója

A török Melikgazi Kayseri került a legjobb nyolc közé az Európa Kupában. A visszavágón ugyan sikerült nyerni 72-70-re, ám összesítésben az ellenfelünk volt a jobb a párharcban. Összefoglaló videónk a pécsi visszavágóról.
NKA Universitas Pécs - BKG Prima Natura Szigetszentmiklós mérkőzés összefoglaló

A nyolcadik győzelmünket is megszereztük a bajnokságban, amivel továbbra is őrizzük a tabella harmadik helyét! A BKG elleni összecsapás néhány jelenetét hoztuk el, a végén pedig Jovan Gorec vezetőedző és a remekül játszó, 12/6 ponttal, 8 lepattanóval és 4 szerzett labdával záró Laczkó Sári értékelt.
NKA Universitas Pécs - SERCO Uni Győr mérkőzés összefoglalója

Íme a legszebb jelenetek a vasárnap estéről, videós összefoglalónk interjúkkal ????
NKA Universitas PEAC - TFSE-MTK mérkőzés összefoglalója

Az ötödik helyért vívott párharc első mérkőzésének összefoglalója
NKA Universitas PEAC - Vasas Akadémia play off 3. mérkőzés összefoglalója

Videós összefoglaló a Vasas Akadémia elleni play off mérkőzésünkről az 5-8. helyért
NKA Universitas PEAC - Vasas Akadémia mérkőzés összefoglalója

Videós összefoglalónk a Vasas Akadémia elleni első mérkőzésről az 5-8. helyért zajló rájátszásban. A két győzelemig tartó párharcban 1-0-ra vezetnek a fővárosiak.
NKA Universitas PEAC - Atomerőmű KSC Szekszárd mérkőzés összefoglalója

A bajnoki negyeddöntő első mérkőzését 69-64 arányban a tolnaiak nyerték.
NKA Universitas PEAC - Sopron Basket mérkőzés összefoglalója

Egy emlékezetes mérkőzésen győztük le a bajnokot az alapszakasz utolsó fordulójában. Kiss Virágot nélkülözve, óriási szívvel küzdöttek a társak a Sopron Basket ellen, amely mindössze öt dobott pontig jutott a záró negyedben.