Harcra fel!

2023. március 31.
Harcra fel! Pénteken 18 órai kezdettel az egyenlítésért száll harcba csapatunk Szekszárdon a két győzelemig tartó negyeddöntő sorozatban.
Kedden nem tudott élni a hazai pálya nyújtotta előnnyel csapatunk, hiába az idei nézőcsúcs az Akadémia lelátóin, sok hiba csúszott a játékba. Mostantól azonban nincs más út, ha a négybe akarunk jutni, akkor előbb pénteken, majd hétfőn is le kell győzni az Atomerőmű KSC Szekszárdot! Hibázni innentől nem lehet, ezt pontosan tudja vezetőedzőnk, Jovan Gorec is: - Nehéz szituációban vagyunk, elveszítettük a hazai pályaelőnyünket. Pontosan tudjuk, hogy az egyetlen opciónk arra, hogy életben tartsuk ezt a sorozatot az a pénteki győzelem. Hazai pályán nem játszottunk jól, de biztos vagyok benne, hogy a szekszárdi mérkőzésen jobban fogunk játszani és vissza fogjuk hozni ezt a párharcot a hazai pályánkra! – vélekedett a szakember.

Most van a legnagyobb szükség arra, hogy egy emberként álljon mindenki a csapat mögé! Szurkolóink egy nagyon kedves videóüzenetet juttattak el játékosainkhoz, amelyben iskolás csoportok, és a leghangosabb szurkolóink Pécsről, a kistérségből, sőt még a határainkon túlról is üzentek, szeretettel és biztatóan.

Csapatunkból mindenki harcra kész, a csütörtök esti edzést végigdolgozta Jazmon Gwathmey is, akit a keddi összecsapás utolsó percében le kellett vinni a pályáról térdsérülése után. A pénteki lesz a két csapat 34. egymás elleni mérkőzése, eddig eggyel többet nyertek a szekszárdiak, pillanatnyilag az állás 17-16, így azt lehet mondani, hogy minden téren az egyenlítésért harcolunk!

Az Atomerőmű KSC Szekszárd – NKA Universitas PEAC mérkőzés 18 órakor kezdődik Szekszárdon, a pécsiek számára a Keselyűsi út felüli bejáraton biztosítják a bejutást a házigazdák, a kapukat 17 órakor nyitják. Számítunk szurkolóinkra is, reméljük minél többen biztatják majd a helyszínen Kiss Virágékat, hogy kiharcoljuk velük együtt a harmadik mérkőzést!